Zasiądź za sterem nowej Mazdy 6

Któż z Was nie prosił kiedyś kumpla o przejechanie się jego nowym autem? Szczęśliwy właściciel aczkolwiek pełen radości i dumny, niechętnie się godził. Wynikało to nie tylko z obawy o nowy, świeżo zakupiony samochód. Niepewność rodził też brak zaufania do znajomych. Doskonale to rozumiesz, bo również czułbyś obawy, gdyby ktoś inny wsiadał za kółko Twojego samochodu. Dzisiaj i Ty możesz bez obaw przejechać się nowym samochodem japońskiej firmy. Producent w ramach kampanii reklamowej, zaprasza do salonów na darmową jazdę próbną.

Wyślij formularz

Jazda próbna nową Mazdą 6 może okazać się uzależniająca i sprawić, że nie będziesz chciał z niej wysiąść. Aby umówić się na spotkanie, trzeba wysłać wcześniej formularz zgłoszeniowy udostępniony na stronie producenta. Wystarczy wypełnić puste pola, w których podajemy swoje dane osobowe oraz wybieramy miejsce, gdzie chcemy przetestować nowy samochód. Wypełnienie i wysłanie formularza zajmie nam dosłownie parę chwil.

Dlaczego Mazda 6?

Pomijając techniczne aspekty samochodu (moc silnika, bardzo dobre przyspieszenie, etc.)Mazda 6 jest liderem pod względem designu. Czytelnicy niemieckiego czasopisma motoryzacyjnego ,,Auto Bild’’ przyznali jej tytuł najładniejszego Suva w kategorii aut o ,,małej i średniej wielkości’’. Określenie, że samochód jest ,,zgrabny’’ w tym wypadku jest niewystarczające. Nowa Mazda zachwyca wszystkich swoim sportową, lekką sylwetką. Spodoba się nie tylko miłośnikom szybkich, wyścigowych samochodów, ale i pragmatycznym tatusiom, bo nowa Mazda to również idealny samochód rodzinny: pakowny i przestrzenny.

Prowadzenie nowej Mazdy to czysta przyjemność. Samochód sunie po drodze gładko i lekko, jakby nie zważał na dziury w polskich drogach. Zawdzięczamy to japońskiej technologii Skyactiv. Jej założeniem jest zachowanie lekkości samochodu przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa, komfortu jazdy i ekologiczności auta. Na dynamiczność i zwrotność Mazdy wpłynęła lekkość jej nadwozia i materiały z jakich wykonano skrzynię biegów. Jeśli  z kolei nie obojętna Ci rozrastająca się dziura ozonowa i zanieczyszczenie powietrza, ekologiczność to kolejny powód, by wybrać Mazdę. ,,Szóstka’’ bowiem została okrzyknięta najekonomiczniejszym samochodem roku 2013: wyróżnia ją bardzo niskie spalanie (przeciętnie 5,5 litra/100km) i niska emisja CO2.

Może Ci się również spodoba