Szafy na wymiar Knurów

Szafy na wymiar Knurów – to najnowsza promocja sklepu z materacami z Knurowa i Gliwic! Koniecznie zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą – proponujemy klientom doskonałe i niedrogie systemy mebli pod zabudowę Komandor. W naszym sklepie przy ulicy Ułanów 2 w Knurowie znajdziesz przykładowe funkcjonalne rozwiązania zabudowy pokoju lub sypialni, oraz możliwe wykończenia mebli. Możesz tam również dowiedzieć się o szacunkowej cenie wybranego rozwiązania, skonsultować się ze specjalistą i uzyskać wszelkie możliwe informacje o warunkach promocyjnych.

sklep MATERACEM – Knurów ul. Ułanów 2

PN-PT 10:00-18:00

SOBOTA 10:00-14:00

NIEDZIELA on-line 24h

e-mail: knurow@materacem.pl

U NAS ZAMÓWISZ ZAPROJEKTOWANĄ PRZEZ SIEBIE, NIEPOWTARZALNĄ SZAFĘ KOMANDOR !

Krok po kroku…

Już przy pierwszej wizycie w naszym salonie z pomocą wykwalifikowanego konsultanta stworzysz swój własny projekt szafy, obliczając wstępnie jej koszt.

Następnie zostaniesz umówiony z projektantem na pomiar w domu, po którym poznasz całkowitą cenę stworzonego przez siebie projektu a po jego akceptacji pozostanie już jedynie montaż wymarzonej szafy w Twoim domu – proste, prawda?

 

Ważne jest, aby przed wizytą projektanta w mieszkaniu przygotować odpowiednio miejsce, gdzie ma się znajdować Twoja szafa.

Po podjęciu decyzji, gdzie powinna ona zostać zamontowana, przyszła kolej na określenie tego, co będziemy w niej przechowywać. Łatwiej będzie nam to ocenić, jeśli stworzymy listę rzeczy i przedmiotów, które chcemy przechowywać w szafie. Wówczas stwierdzimy, ile potrzebujemy półek, szuflad, koszy czy drążków.

 

Przykładowe rzeczy, jakie możemy umieścić w szafie: odkurzacz wraz z akcesoriami, deska do prasowania, żelazko i podobny sprzęt agd, bielizna, ręczniki, pościel, obuwie, walizki, torby, rzeczy wiszące długie oraz rzeczy wiszące krótkie, sprzęt sezonowy typu: narty, snowboard, deska do pływania, ubrania codzienne, galanteria, zabawki itp.

Taka lista, stworzona przez Państwa ułatwi nam dobrać odpowiednie akcesoria do zabudowy, wykorzystując przy tym jak najlepiej jej całą przestrzeń.

Istotną kwestią jest również określenie kto i ile osób będzie korzystało z szafy, dzięki czemu można będzie ją rozdzielić przestrzenią na wiszące, długie rzeczy, która podzieli wnętrze na np. damską i męską strefę a równocześnie w szafie zapanuje ład i porządek.

Szafy Komandor można wpasować do każdego jednego wnętrza, gdyż są budowane na wymiar. Standardowa zabudowa szaf osiąga wymiary 250 cm wysokości oraz takiej samej szerokości. Z kolei standardowa głębokość szafy waha się od 60 do 65 cm z tym, że w przypadku drzwi przesuwnych należy odliczyć 10 cm na system jezdny. W takim razie wnętrze szafy to 50-55 cm. Minimalna głębokość powinna jednak wynosić 55 cm, aby ubrania zawieszone na drążkach nie opierały się o drzwi szafy. Oczywiście nie wyklucza się zabudowy szaf o większych wymiarach.

Szafy ze względu na rodzaj obudowy oraz ustawienie możemy podzielić na:

  • szafy wnękowe – obudowę mebla stanowią ściany pomieszczenia, w której się ona znajduje. Może być także tak, że jedna ściana zostanie wykonana z płyty. Podłogą szafy jest podłoże w danym wnętrzu, czyli np. wykładzina, panele. Szafa wnękowa zajmuje całą wysokość pomieszczenia.
  • szafy pełne – zbudowana ze ścian bocznych, tylnej oraz podłogi oraz sufitu. Montowana dla klientów, którzy chcą nią zakryć fragment zniszczonej, popękanej, brudnej ściany. Często stawiana jest w określonym miejscu, niż zajmuje całą powierzchnie ściany.
  • szafy z pawlaczem – ten rodzaj szafy montowany jest w pomieszczeniach, które mają ponad 2,5 m wysokości. Szafa z pawlaczem może być pełna lub też wnękowa. Wyposażona jest w nadstawkę, którą montuje się na samej górze szafy ustawianej od podłogi do sufitu.
  • szafy narożne – w kształcie litery „L” ustawiana na prostopadłych do siebie ścianach schodzących się w rogu pomieszczenia. Przyjmuje formę szafy wnękowej i pełnej.

Komandor uzupełnia swe szafy o drzwi przesuwne, uchylne skośne oraz składane Mogą być one także wykorzystywane na różne sposoby i łączone w jednej zabudowie. Wybór należy do klienta oraz tego, co będzie przechowywał w szafie i gdzie będzie się znajdować mebel.

Wybór drzwi:

Dobór drzwi do szafy to indywidualna sprawa każdego z nas. Warto jednak pamiętać, że szafa będzie z nami w domu przez wiele lat. Dobrze więc, aby nie tylko pasowała do wnętrza mieszkania, ale także do naszego charakteru i temperamentu. Zanim zdecydujesz się na wybór drzwi do Swojej szafy, zastanów się jakim typem człowieka Jesteś?

„Tradycjonalista” – wybierz drzwi z płyty laminowanej. Wybór ponad 60 dekorów o różnym usłojeniu, strukturze i barwie na pewno pozwoli Ci dopasować odpowiedni kolor płyty. Drzwi przesuwne z płyty laminowanej, forniru czy okleiny modyfikowanej imitującej naturalne drewno sprawiają, że w pomieszczeniu czujemy się bezpiecznie, harmonijnie i ciepło.

„Osoba dynamiczna” – lubisz wyzwania i ciągłe zmiany, męczy Cię nuda i stagnacji – drzwi z grafiką na szkle lub łączące różne wypełnienia w żywych barwach będą odpowiednie właśnie dla Ciebie. Nie bój się łączyć żywych kolorów, baw się głębią i perspektywą, jakie tworzy gra kolorów i blasku szkła.

„Osoba romantyczna i spokojna” – drzwi szklane z elementami piaskowanymi, lustra lub grafika na szkle z motywami krajobrazów czy natury podkreślą Twój charakter a delikatne, pastelowe i jasne barwy sprawią, że wnętrze będzie emanowało łagodnością i spokojem.

„Osoba żyjąca w zgodzie z naturą” – egzotyka, ekologia i natura to Twoje żywioły – rattan, bambus, fornir, eko-skóra lub płyta o wyraźnym rysunku i usłojeniu to wypełnienia do drzwi w Twojej szafie, które na pewno będą miały dobry wpływ na Twoje samopoczucie i klimat wnętrza.

„Esteta” – cenisz przestrzeń i porządek – szklane, chłodne fronty o lśniących lub satynowych powierzchniach, w jasnych barwach sprawią, że Twoje otoczenie będzie przestronne i harmonijne. „Osoba nowoczesna” – lubisz nowinki i śledzisz najnowsze trendy – odważne kolory, wypełnienia o industrialnym wyglądzie i fakturze oraz chłodne szkło doskonale wkomponują się w Twoją przestrzeń.

Warto wiedzieć:

Przed dokonaniem zakupu szafy musisz wiedzieć, że masz przed sobą szeroką ofertę firmy Komandor, bogatą pod względem produktów jak również materiałów.

Zabudowa lub inne meble zostaną zaprojektowane razem z Tobą uwzględniając jednocześnie Twoje potrzeby. Otrzymasz projekt komputerowy swojego mebla i dokładną wycenę, warunki gwarancji i serwisu pogwarancyjnego, otrzymasz fakturę i kartę gwarancyjną, jaki jest termin oczekiwania i czy firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Te wszystkie rzeczy są bardzo istotne i ważne w momencie, kiedy będziesz chciał domówić dodatkowe meble, skorzystać z serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego.

Montaż:

Przynajmniej na 1 dzień przed ustaloną datą montażu zadzwoni do Ciebie pracownik firmy Komandor i potwierdzi godzinę przybycia grupy montażowej. Z miejsca, w którym ma być montowana zabudowa, należy przede wszystkim usunąć stojące tam meble, dywany, obrazy, kwietniki, lampy i wszelkie inne przedmioty utrudniające dostęp grupie montażowej. W przypadku trwale zainstalowanych elementów, należy je zdemontować. Na czas montażu, wskazanym byłoby usunięcie z miejsca prac przedmiotów takich jak wazony, szkła, porcelany, rzeźby itd.

Zabezpiecz miejsce montażu we własnym zakresie. Nasze grupy montażowe również to robią, ale jeśli w pobliżu masz przedmioty, które mogą ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu, usuń je na czas montażu.

PRZYJDŹ JUŻ DZIŚ I ZAPROJEKTUJ WŁASNĄ SZAFĘ !

Może Ci się również spodoba