Prognozy finansowe

Analiza finansowa to zestaw operacji mających na celu sprawdzenie kondycji finansowej przedsiębiorstwa w kontekście jego rozwoju zarówno w czasie przeszłym, ale również przyszłym. I właśnie analiza czasu przyszłego to prognozy finansowe zwane również projekcjami finansowymi.

Analiza finansowa firmy jest stosunkowo skomplikowaną procedurą i wymaga wiedzy i doświadczenia. Dlatego też zajmują się nią

analiza finansowa

wykwalifikowani specjaliści z dziedziny ekonomii. Proza życia pokazuje jednak, że nie każde przedsiębiorstwo stać na drogie usługi z zakresu prognoz finansowych, natomiast wymóg dostarczania różnym instytucjom dokumentacji analizy kondycji przedsiębiorstwa, mobilizuje do szukania (i tworzenia) rozwiązań alternatywnych. Przykładem takiego rozwiązania jest program do tworzenia projekcji finansowej online ! Jego prosta, wręcz intuicyjna obsługa, komentarze i instrukcje pojawiające się w czasie pracy ze skryptem, dostępność i uniwersalność stawiają produkt na czele nowoczesnych rozwiązań dla laików. Analiza finansowa przy pomocy systemu e-projekcje pozwala na korzystanie z niego w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca podłączonego z siecią internetowego. Cena to również wielka zaleta e-projekcji, nieporównywalnie niższa od tradycyjnych usług,  a na dodatek elastyczna (można zapłacić sms – za jedną projekcję, można też za miesiąc,  lub cały rok używania systemu – uzyskujesz wtedy 20 % zniżkę! ) Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że twórcami systemu e-projekcje są specjaliści ds. finansów na co dzień zajmujący się przygotowywaniem analiz finansowych dla klientów – wybór staje się wręcz oczywisty.

Bezpieczne prognozy finansowe dla firm przez internet !

e-projekcje działają z wykorzystaniem specjalistycznych serwerów przeznaczonych do przechowywania Twoich informacji finansowych, dzięki czemu gwarantujemy najwyższy poziom ochrony gromadzonych przez Ciebie danych przed ich utratą lub dostępem osób niepowołanych. Nad bezawaryjnym działaniem serwera przez 24 h na dobę czuwają administratorzy serwera, a każdego dnia, tygodnia i miesiąca automatycznie tworzone są kopie zapasowe wszystkich przechowywanych na serwerze informacji, co minimalizuje ryzyko ich utraty na skutek awarii sprzętowych. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo gromadzonych przez Ciebie danych objęliśmy je certyfikatem SSL gwarantującym ochronę informacji w trakcie ich transferu na nasze serwery i z naszych serwerów. Przyjęte przez nas standardy zabezpieczeń sprawiają, że wszystkie informacje umieszczane w systemie zabezpieczone są przed dostępem osób trzecich oraz utratą na skutek zdarzeń losowych.

Dane Twoje i Twoich klientów są zatem bezpieczniejsze w systemie e-projekcje niż na Twoim własnym komputerze!

Co istotne, e-projekcje napisane zostały zarówno z myślą o przedsiębiorcach prowadzących księgi rachunkowe, jak  i księgę przychodów i rozchodów. Dla tych ostatnich stworzono czytelny model przejścia z danych zawartych w prowadzonych księgach do modelu sprawozdań finansowych z ustawy o rachunkowości. Sprawdź cennik e-projekcje.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *