Lakiery Gliwice

LAKIERY WODNE -to przyszłość nowoczesnych materiałów lakierniczych. Woda zastępuje tu miejsce konwencjonalnego rozcieńczalnika. Mamy do dyspozycji nowy system lakierniczy, który odpowiada ostrym wymaganiom ochrony środowiska, jednocześnie swoją wydajnością i sposobem obróbki nie ustępuje systemom konwencjonalnym. Materiał charakteryzuje wysoka dokładność kolorystyczna, wysoka opłacalność dzięki wysokiej jakości krycia oraz bardzo dobra pasowność koloru.

Lakiery wodne zachowują przepisy Unii Europejskiej dotyczące zawartości VOC poprzez minimalną zawartość rozcieńczalnika. Pozostawiają niewielką ilość resztek, ponieważ technologia pozwala na przygotowanie najmniejszej ilości gotowej mieszanki, zapewniają redukcję ilości odpadów poprzez możliwość całkowitego opróżnienia opakowań.

System został sprawdzony w codziennej obróbce, okazuje się bardzo przyjazny w użytkowaniu. Obróbka przebiega zgodnie z przyzwyczajeniami. Widoczna szybkość odparowania gwarantuje oszczędność czasu – aż do 30% na jednym pojeździe. Bez problemu można przygotować nawet najmniejsze ilości gotowej mieszanki, posługując się miarką. Materiał nadaje się również dobrze do szybkich napraw.

FASCINATION COLORS
Spies Hecker wprowadził na rynek nowe unikatowe kolory z efektami specjalnymi. Osobliwością w tych kolorach są ekskluzywne pigmenty chromaflair, które powodują, że dany kolor zmienia się w trzy różne kolory, w zależności od kąta padania światła. Wzorem dla powstania tych kolorów była przyroda, co odzwieciedliło się również w nazwach Fascination Colors – na przykład „Arctic Light” (zorza). Kolor zmieniający się od niebieskiego do liliowego przypomina właśnie zorzę północną.

Natomiast „Volcano Fire” (ogień wulkanu) łączy ognistą czerwień wulkanu z błyszczącym złotem zachodzącego słońca.
Również kolory „Asian Sun” (słońce Azji) – od złotego do zielonego,
„Irish Breeze” (irlandzki wietrzyk) – od zielonego do srebrnego,
„Desert Rain” (deszcz pustyni) – od niebieskiego do czerwonego,
i „Countryside” (krajobraz) – od liliowego do zielonego współgrają ze skojarzeniami patrzącego pokazując bogactwo świata kolorów.

Aby wzmocnić efekt zmiany kolorów nanosi się je na czarny wypełniacz (na przykład Permasolid Spectroflex 5400) lub na czarny lakier bazowy. Następnie nakłada się lakier bezbarwny Permacron lub Permasolid, aby uzyskać wysokiej jakości lakierowanie dwupowłokowe. Nowe lakiery są dostępne w puszkach 1 – litrowych ze specjalną etykietą, na której pokazane jest, jak zmienia się dany kolor.

Firma 2kcolorlakiery Knurów Gliwice

zajmuje  się profesjonalnym zaopatrzeniem warsztatów lakierniczych, doborem lakierów samochodowych oraz oferujemy wysokiej jakości materiały lakiernicze. Dysponujemy również materiałami do pokrycia konstrukcji stalowych stosowanych w przemyśle i budownictwie. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie doboru koloru oraz sprawdzone materiały światowych renomowanych firm branż lakierniczych, sprawiają, że możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów i usług. Ponadto oferujemy materiały ścierne, pasty polerskie, silikony, pistolety lakiernicze, taśmy, materiały maskujące oraz maszyny i urządzenia do wyposażenia lakierni. Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy FRANCHI & KIM w dziedzinie farb przemysłowych i antykorozyjnych, oraz współpracujemy z takimi firmami jak SPIES HECKER, MULTICHEM, 3M, Polifarb Dębica. Pozwala to zaoferować naszym KLIENTOM bardzo szeroki katalog produktów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *