Gabloty wewnętrzne

W Naszej Szkole stosujemy wiele sprawdzonych sposobów na pokazanie  gościom aspektów działalności Szkoły, osiągnięć uczniów oraz aktualności dotyczących pracy Naszej placówki. Bardzo często stosujemy. np.  gabloty wewnętrzne – skuteczne narzędzie do ekspozycji osiągnięć uczniów, działalności kółek pozalekcyjnych, ilustracji i wizualizacji aktualnych programów edukacyjnych prowadzonych przez MSP 7 w Knurowie.

Na parterze, przy wejściu do szkoły znajduje się gablota z pucharami za przeróżne osiągnięcia w rywalizacjach międzyszkolnych, witryna z nagrodami za najlepsze wyniki egzaminu szóstoklasisty, oraz dyplom – LAUR KNUROWA (Nagroda jest przyznawana za „wybitne działania rozsławiające miasto lub za działalność mającą wpływ na podniesienie poziomu życia mieszkańców miasta w różnych dziedzinach np. gospodarka, kultura, służba zdrowia, sport, itp.). Po lewej stronie od wejścia głównego znajduje się ciąg gablot przedstawiąjących osiągnięcia, uczniów, działalność kółek zajęć pozalekcyjnych Szkoły i wiele innych tematycznych prezentacji statycznych. Ekspozycje są cyklicznie uaktualniane, ukazując aktualne dokonania i trendy rozwoju edukacyjnego Naszej placówki. Przy sali gimnastycznej znajdują się gablotki z pucharami, dyplomami i rekordami sportowymi Szkoły świadczące o osiągnięciach Naszych młodych sportowców. A to dopiero pierwszy poziom Szkoły – PARTER…..Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych wystaw. Miejska Szkoła Podstawowa nr 7 Knurów.

Jak zapewnić szkole statyczną wizualizację swoich osiągnięć?

Zwróć się do NEWFORM – renomowanego producenta artykułów reklamowych :

 • stojaki reklamowe
 • gabloty wewnetrzne
 • gabloty zewnętrzne
 • wytłoczki
 • szafy, regały
 • Grawerki
 • stoiska promocyjne
 • wyroby z pleksi

New Form
ul. Szpitalna 23d
44-194 Knurów
Ślask

tel./fax: 32 44-00-415

e-mail: biuro@newform.pl

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. fotograf wrocław napisał(a):

  Coraz mniej w sieci dobrych blogów, lecz jak widać starasz się utrzymywać pułap wypowiedzi i to się docenia w obecnym internecie.

 1. 4 czerwca 2010

  […] gabloty wewnętrzne oraz gabloty zewnętrzne […]

 2. 4 czerwca 2010

  […] gabloty: gabloty zewnętrzne, gabloty wewnętrzne […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *